Chic Colors

Odkryj niesamowity świat kolorowych wnętrz z kolekcją Chic Colors. W kolekcji znajdziesz doskonałej jakości płytki w małych formatach, które pozwolą Ci stworzyć unikalną aranżację.

Amb_Structure_Jade beige azul

 


Klasyczne płytki w niesamowitych kolorach o formacie 20 x 20 cm w wersji z połyskiem lub matowe to doskonały sposób na stworzenie nadzwyczajnego nowoczesnego wnętrza. Z kolei bardziej stonowana kolorystyka pozwoli osiągnąć klasyczne efekty w stylu retro.

 

 Sprawdź dostępne kolory w formacie 20 x 20 cm

 

amb-carpio-blanco-gris-c-gris-f-menta-001 Amb Carpio negro gris C gris F

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Znudziły cię klasyczne płaskie płytki ? Żaden problem ! Kafelki ze zróżnicowaną strukturą powierzchni dają niesamowite możliwości. W połączeniu z szeroką paletą barw zapomnij o sztampowym wzornictwie.

 

Zobacz dostępne struktury i wersje kolorystyczne

Amb Structure blanco mate

 


 

Nadal mało ? Złote i srebrne płytki w formacie 10×20 cm, doskonale komponujące się z innymi kolorami, pozwolą stworzyć ekstrawaganckie miejsca, pełne przepychu, ale też elegancji. Format dostępny w wersji klasycznej (Flat) lub kantowanej (Biselado)

 

Zobacz dostępne kolory płytek w formacie 10×20 cm

amb-bisel-oro-10x30-001

 


Najmniejszy dostępny format w kolekcji, cegiełki 7,5 x 15 cm, nawiązujące do najlepszych tradycji aranżacji wnętrz, z pewnością zachwycą miłośników stylu retro. Niesamowite wrażenia gwarantowane !!

 

Zobacz dostępne kolory cegiełek

amb-7-5x15-blanco-pav-roble


Szczegółowe informacje dotyczące oferty na płytki Chic Colors można uzyskać w naszym salonie firmowym w Jasienicy lub kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

SALON FIRMOWY:

Godziny otwarcia: Pn-Pt 9-19  Sob. 9-15

mail: sklep@ceramika.pilch.pl

tel.: +48 33 815 36 57

tel.: +48 33 815 28 05  wew. 125 lub 158

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies