KUCHNIA LAND

land_kuchnia_03AN_1443

Jasne płytki kuchenne z kolekcji Land to rozwiązanie idealne kiedy chcemy uzyskać klasyczny wygląd wnętrza. Ciemne dekoracje to z kolei idealna propozycja do każdego nowoczesnego mieszkania.

Seria dekoracji z motywami roślinnymi przywodzi na myśl dawne wnętrza, w których dominowały niewielkie formaty i naturalne wzory. Dla tych, którzy cenią czar wspomnień, ale mimo to lubią iść z duchem czasu, proponujemy nowoczesne dodatki takie jak listwy i mozaiki szklane. Całkowicie modernistyczny wygląd kuchni uzyskamy stosując wymienione dodatki wraz z ciemną wersją dekoracji, która wykonana w dużym formacie i przy użyciu najnowszych technologii, wykorzystuje najnowsze trendy w dziedzinie wzornictwa.


Elementy kolekcji


Ściany:


 Podłoga:


Dekoracje:


Mozaiki:


 

Listwy:


 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym , naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies