KUCHNIA MAGNETIC

magnetic ziola04_AN_1418

Kolekcja Magnetic to płytki do kuchni dające wiele możliwości. W ramach jednej kolekcji mamy do dyspozycji aż trzy motywy kolorystyczne.

Dekoracja z suszonymi ziołami celuje w tradycyjne wnętrza i domowników, którzy gotowanie traktują jak wielką przyjemność, a kuchnia jest dla nich miejsce gdzie rodzinnie spędzają czas.

Dekor z motywem winnym z pewnością upodobają sobie wymagający klienci, którzy cenią wyrafinowany smak i klarowność stylu. Napisy wykonane z pomocą metali szlachetnych nadają unikatowego rysu, powiązanym tematycznie grafikom.

Kolorowy dekor z kwiatami i ciastami kierujemy dla wszystkich, którzy do swojej kuchni pragną wprowadzić dużo energii i radości ze wspólnie spędzanego czasu.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z prezentacją kolekcji:

Elementy kolekcji


Ściany:


Podłoga:


Dekoracje:


 

Listwy:


 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym , naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies