ALTEA (1) 30×90

Altea 02_IMG_7033_kor01_cmyk01

 

Pierwsza odsłona płytki Altea w mocno odświeżonej wersji nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest ku temu kilka powodów.

Najważniejszym z nich jest sama płytka, która dostępna w kolorze białym i czarnym, jest kwintesencją elegancji. Delikatne pasmowanie dodaje płytce charakteru i urozmaica wszystkie wnętrza, w których się ona znajdzie. Dalej na ściany proponujemy niezwykły dekor ceramiczny z wkładem szklanym. Delikatny, można powiedzieć, że minimalistyczny motyw kwiatu doskonale nada się do wnętrz, które chcemy ozdobić, ale niekoniecznie z ozdobami przesadzić. Grafika skomponowana została tak, że można ją powielać obok siebie czy to w pionie czy poziomie. Do czerwonego dekoru kwiatowego doskonale pasują mozaiki i listwy szklane w tym samym kolorze. Nie zamyka to jednak możliwości i dopasować można inne kolory. My proponujemy przełamanie mozaiki czerwono-czarnej lub listwy w kolorach jasny brąz lub niebieski. Na tym możliwości jednak się nie kończą i wybierać mogą Państwo spośród wielu dostępnych kolorów.

Na podłogę proponujemy doskonałe duże płytki White lub Black, które doskonale pasują do tej jak i wielu innych kolekcji.

 

Elementy kolekcji:


 

Ściany:


 Podłogi:


 

Dekory wielkoformatowe:


Profile:


 Mozaiki i listwy:


 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym , naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

 

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies