Altea (2) 30×90

 Altea 02IMG_6678

Prosta, a zarazem bardzo ciekawa odsłona kolekcji zadowoli wszystkich, którzy szukają pomysłu na niezwykłe wnętrze bez zbędnej przesady.

Prosta, abstrakcyjna dekoracja wykonana z pomocą kilku różnych metali szlachetnych doskonale komponuje się z piękną delikatnie pasmowaną płytką bazową. Mocnym atutem kolekcji są również mozaiki ceramiczne, które w ostatnich sezonach są bardzo modnym dodatkiem. Jako uzupełnienie proponujemy czarną listwę ceramiczną, która kontynuuje motyw graficzny lub listwy szklane w wielu kolorach. Całość można uzupełnić o profile ścienne w dwóch rozmiarach i kolorach. W tak dobranym wnętrzu każdy poczuje się jak w najbardziej eleganckim apartamencie pięciogwiazdkowego hotelu.

Elementy kolekcji


Płytki podstawowe:


 Podłogi:


 Dekoracje:


Profile:


 

Mozaiki:

 


Listwy:

 


Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym , naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

Dodatkowe zdjęcia:

Altea 2 dekoracja

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies