CARRARA 1

 Carrara 04IMG_6354_ok

Szukając stylowych i eleganckich rozwiązań do łazienek prędzej czy później trafić musimy na płytkę imitującą marmur. Wśród takich króluje jej najbardziej szlachetna odmiana w białym odcieniu.

Doskonała płytka bazowa na ściany i wspaniałe dodatki sprawiają, że dzięki tej kolekcji każde wnętrze nabierze szlachetnego charakteru. Jasna płytka z tej kolekcji idealnie komponuje się w połączeniu z ciemnymi płytkami z innych jak na przykład ta z kolekcji Altea.

Wśród dodatków króluje przepiękny, misternie wykonany trójwymiarowy dekor ze wzorem liści i kwiatów. Wspaniałe efekty uzyskać można również stosując wąskie lub szerokie profile. Jako dodatek proponujemy ciemną mozaikę szklaną lub dwa rodzaje mozaiki kamiennej, kwadratową lub drobniejszą prostokątną.

 

Elementy kolekcji


Ściana:


Podłoga:


Dekoracje:


 Profile:


Mozaiki:

 


Listwy:


 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym , naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

Dodatkowe zdjęcia:

carrara IMG_6402

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies