INEZ 1

inez_02pancie kopia

 Od momentu pojawienia się w naszym katalogu płytki łazienkowe z serii Inez cieszą się niesłabnącą popularnością. W 2014 roku kolekcja została uhonorowana Perłą Ceramiki UE, co tylko podkreśla jej walory estetyczne.

Podstawą kolekcji jest charakterystyczna płytka z motywem fali. Dostępna jest w wersjach białej, czarnej i brązowej z trójwymiarową falą. Dla klientów lubiących prostsze rozwiązania przygotowaliśmy płytkę bazową w wersji tradycyjnie płaskiej z zaznaczonym tylko wzorem fali.

Dekoracje jakie dobraliśmy do tej kolekcji pozwalają na wiele inwencji. Podstawa to duże wzory kobiet oraz kwiatów. Niezależnie od tego, który dekor wybierzemy, mamy pewność, że wykonany został on z najwyższą starannością, a detale z metali szlachetnych gwarantują najwyższą jakość i elegancję. Mniejszy dekor z nieregularnym wzorem, może posłużyć jako dodatek lub też stanowić temat główny na osobną aranżację. Uzupełnieniem będą proponowane przez nas mozaiki i listwy szklane. W naszych propozycjach dominują kolory zbliżone do kolorystyki całej kolekcji, ale dobór żywych, kontrastujących barw może okazać się doskonałym pomysłem. Wszystko zależy od Państwa wyobraźni.


Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z prezentacją kolekcji:

 

Elementy kolekcji


Ściany:


Podłoga:


Dekory wielkoformatowe:


Mozaiki:

 

 


Listwy:

 


 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym , naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

Dodatkowe zdjęcia:

inez_AN_8777

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies