Łazienka Perla

Pilch_DAINO_HR

W tworzeniu kolekcji PERLA przyświecał nam jeden cel – stworzyć dekoracje, które trafią w gusta klientów kochających zarówno klasyczne jak i nowoczesne wzornictwo.

Efektem jest piękna rektyfikowana płytka z połyskiem o barwie jasnego kamienia, która idealnie komponuje się z ciemnymi podłogami. Szczególnie polecamy czerń z kolekcji BLACK&WHITE lub ciemny brąz z kolekcji PORTO.

Najważniejszym elementem kolekcji są oczywiście dekoracje. Ta bardziej klasyczna to wielkoformatowy wzór kwiatów wykonanych z mieszanki metali szlachetnych, w ten sposób, że wzór można powielać i tworzyć dowolnej wielkości powierzchnie. Dekoracja abstrakcyjna spodoba się wszystkim, którzy zechcą nadać swojemu mieszkaniu nowoczesnego, ekstrawaganckiego wyglądu.

 

Elementy kolekcji

 


 

galeriaŚciany:

 


 

  Podłoga:

 


 Dekoracje:

 


 

Dekory wielkoformatowe:

 


 

Mozaiki:

 


 Listwy:


 

 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

Dodatkowe zdjęcia:

PILCH_proj_10_DIANO_detal_HR_pop

 

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies