Manhattan 25×65

PILCH_proj14_MANHATTAN_HR

Płytki łazienkowe w formacie 25x65cm zyskują sobie coraz większą rzeszę zwolenników. Wychodzą ich oczekiwaniom naprzeciw postanowiliśmy stworzyć kolekcję Manhattan w tym formacie, a to co nam wyszło prezentuje się bardzo przyjemnie !

Płytka bazowa dostępna w dwóch kolorach – kremowym i szarym. Obie wersje kolorystyczne niezwykle przyjemne, łagodne i stonowane, pozwolą uzyskać ład i spokój. Dodatki w obu wersja kolorystycznych to regularne pasy lub mniej regularne romby. Oba doskonale pasują do małych wnętrz, gdzie z pomocą jasnej płytki powodują wrażenie powiększenia przestrzeni.

Szczególnie pięknie prezentuje się dekor z motywem kwiatów dostępny na jasnej płytce. Sprzedawaną w kompletach po dwie sztuki dekorację, która łącznie daje duży format 50x65cm można powielać tworząc w ten sposób ciekawe duże elementy dekoracyjne w pionie i poziomie ścian.

Całość proponujemy urozmaicić mozaiką. Wybór jest spory. Jest ceramika, szkło, metal. Wszystko w pasujących kolorach, dzięki czemu uzyskamy z pewnością jasne, ciekawe i spójne wnętrze.

 

Elementy kolekcji


 

Ściany:


Podłoga:

Dekoracje:


Dekory wielkoformatowe:

 


 Mozaiki:

 


 Listwy:

 


 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

Dodatkowe zdjęcia:

Pilch_MANHATTAN

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies