METRO

metro 04_AN_8318

Niezwykle popularna kolekcja płytek łazienkowych METRO jest najlepszym przykładem na to, że odcienie szarości uzupełnione o odpowiednie dodatki, nadają wnętrzu eleganckiego i nowoczesnego charakteru.

Bazowe płytki w kolorach jasnej szarości oraz grafitowym doskonale współgrają z trójkolorową mozaiką ceramiczną TRIP BASIC o dużej kostce. Dla preferujących bardziej jednolite wnętrza łazienkowe proponujemy jednokolorową mozaikę kamienną o odcieniu kamienia naturalnego lub mozaiki szklane z domieszką kamiennej w szarym zabarwieniu.

Ci z Państwa, którzy postanowią skorzystać z proponowanego przez nas Dekoru Metro 1 zauważą, że barwa grafitowa przeciera się w nim z odcieniami fioletu. W takich też kolorach dobraliśmy mozaikę oraz listwę szklaną, którą można uzupełnić płytki i spoić dekoracje w jedną całość.

Najbardziej charakterystycznym elementem kolekcji jest Dekor Metro 2. Twarz kobiety umieściliśmy na powierzchni trzech płytek ceramicznych, co daje całkowity format wzoru – 90×60 cm! Dekor jest połączeniem możliwości ludzkiej wyobraźni z najnowszymi technologiami projektowymi. Rysunek został przeniesiony na płytki z wykorzystaniem dodatków z metali szlachetnych, które tworzą nieregularną powierzchnię i odbijają refleksy świetlne, przez co obraz emanuje elegancją i tajemniczością.


Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego kolekcję:

Elementy kolekcji


Ściany:


Podłoga:


Dekoracje:


Mozaiki:


 

Listwy:


 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym sklepie internetowym , naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

metro_AN_8342

 

 

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies