Natural

PILCH_natural_HR

Kolekcja Natural to niesamowite bogactwo dekoracji i wzorów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Zadowoli ona z pewnością tych z Państwa, którzy lubią dobrą organizację, ład i porządek, a przy okazji chcieliby nadać wnętrzu ciekawego, nietuzinkowego wyglądu.

Dekoracje to przede wszystkim cztery symetryczne wzory, które dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu mogą stanowić pojedynczy dodatek, zapełniać całe ściany lub tworzyć ciekawe układy graficzne, jak to ma miejsce na przykład w przypadku „fali” (dekor 3A). Bardzo ciekawie prezentuje się też dekor Natural 1 z motywem roślinnym. Mimo nieregularnego wzoru, jest on powtarzalny, co znaczy, że kolejne płytki pasują do siebie i wzór może być kontynuowany właściwie w nieskończoność.

Na szczególną uwagę zasługują mozaiki z tej kolekcji. Mozaika ceramiczna odstaje troszkę od tego, do czego jesteśmy przyzwyczajeni i zamiast zwykłej kostki proponuje nam paski. Daje to wiele ciekawych możliwości, zwłaszcza w zabudowie mniejszych elementów łazienek, tworzeniu szafek, wnęk itp.

 

Elementy kolekcji


 

Ściany:


Podłoga:


 Dekoracje:


 Mozaiki:


Listwy:

 


 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

Dodatkowe zdjęcia:

Projekt_22_Pilch_Natural_PP_CMYK

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies