Village

PILCH_village

Kolekcja Village już samą nazwą nawiązuje do stylu rustykalnego, a możliwości aranżacji jakie daje są po prostu niesamowite.

W kolekcji postawiliśmy przede wszystkim na płytki ścienne przypominające wyglądem i fakturą drewno. Wykonaliśmy sześć odcieni takiej płytki i dwie dekoracje z naniesionym abstrakcyjnym wzorem. Efekty jakie otrzymaliśmy są wprost zaskakujące. Kolekcja szybko stała się jedną z najpopularniejszych w naszym katalogu i jej popularność tylko rośnie.

Jako uzupełnienie płytek można zastosować mozaikę ceramiczną, tym razem nie w formie kosteczek, a pasków, która ciekawie wygląda w charakterze zabudowy wanny, jako półka lub profil przypodłogowy.

Na podłogę proponujemy płytki ciemniejsze, również drewnopodobne, które w połączeniu z jaśniejszą płytką ścienną tworzą piękną klasyczną kompozycję wnętrza.

Elementy kolekcji


 

Ściany:


Podłoga:


Dekoracje:


 

Mozaiki:


Listwy:

 


 

Wszystkie prezentowane produkty możesz zakupić w naszym salonie firmowym lub u jednego z naszych dystrybutorów, których pełną listę znajdziesz tutaj.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod numerem +48 663 771 757 lub mailowo e-zakupy@ceramika.pilch.pl

 

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies