O firmie

Pilch2_min

 

Międzynarodowy charakter

Ceramika Pilch w Jasienicy to producent płytek ceramicznych z polskim kapitałem, którego produkty poza rodzimym rynkiem trafiają  również do Czech, Słowacji , Ukrainy, Białorusi , Litwy , Rumuni oraz Węgier.

 

Wieloletnie doświadczenie

Marka na rynku działa już od ponad 30 lat, w tym czasie świadomie rozwijaliśmy nasz potencjał, co w wyraźny sposób wpływało na efektywność podejmowanych działań, w których to właśnie pełna satysfakcja Klienta była celem samym w sobie.

 

 

Pilch_min

 Światowe trendy, dedykowane rozwiązania

Nasze projekty odnoszą się do potrzeb estetycznych Klientów oraz wskazują na inspirujące rozwiązania, dlatego w zakresie technologii oraz wzornictwa współpracujemy z uznanymi firmami i projektantami z Włoch oraz Hiszpanii.

 Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Oferujemy Państwu wyroby w postaci płytek i dekoracji, które wytwarzamy w procesach produkcyjnych z zastosowaniem surowców mineralnych; całkowicie bezpieczne podczas użytkowania. Stosowana technologia jest technologią bezodpadową i nie generuje ścieków odprowadzanych do środowiska.
W prowadzonej działalności kierujemy się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu kładąc szczególny nacisk na spełnienie wielu wymagań prawnych związanych z ochroną środowiska. Wdrożenie i utrzymywanie zintegrowanego systemu zarządzania; jakością i środowiskiem gwarantuje, że prowadzona działalność podlega ciągłym kontrolom oraz doskonaleniu prowadzonych procesów z myślą o jakości wyrobu oraz o środowisku naturalnym.

 

Przedsiębiorca należy do systemu Zielonego Punktu tworzonego przez Rekopol i wspiera rozwój zbiórki selektywnej odpadów opakowaniowych w Polsce

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies