Salon firmowy

untitled-5096

 

Salon Firmowy w Jasienicy

 

Salon firmy Ceramika Pilch to nowoczesny obiekt znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu produkcyjnego Ceramiki Pilch, w Jasienicy przy drodze Bielsko-Biała – Cieszyn. Salon został oddany do użytku w 2009 roku. Na ogromnej powierzchni została zaprezentowana bogata oferta firmy Ceramika Pilch, w której można znaleźć nie tylko płytki ścienne, podłogowe, elementy dekoracyjne, jak i ceramikę sanitarną, kabiny prysznicowe oraz wanny ale też boksy prezentujące gotowe aranżacje łazienek.

 

 

 

 

untitled-5128

 

 

 

 

Profesjonalny zespół projektantów

 

Do dyspozycji Klientów pozostaje również zespół projektantów, którzy realizują projekty łazienek wykorzystując do tego celu asortyment znajdujący się w salonie sprzedaży.

 

 

 

 

untitled-5048

 

 

 

 

 

Wysoka jakość i estetyka

 

Firma Ceramika Pilch przykłada niesamowicie dużo uwagi do jakości i estetyki wykonania. Produkty firmy odpowiadają najnowszym trendom, dzięki czemu prezentowany asortyment cechuje przede wszystkim piękno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wirtualny spacer

Dla wszystkich z Państwa, którzy z jakiegoś powodu nie mogą odwiedzić naszego salonu osobiście, przygotowaliśmy wirtualny spacer, który pozwoli przybliżyć Państwu aktualną ekspozycję i mamy nadzieję, że zachęci do wizyty.

Ta strona korzysta z cookies
Dowiedz się więcej
Informacja o cookies